Opole poza zasięgiem - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: czwartek, 2.05.2024 | Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy

« powrótOpole poza zasięgiem

Opole poza zasięgiem

06.01.2010 21:58 - Admin Bez spodziewanych emocji odbył się pierwszy noworoczny mecz naszej drużyny.Po niezbyt dobrej grze ulegliśmy AZS Opole 66:84.Na wyniku meczu zaważyła nasza słaba postawa w pierwszej połowie meczu .Gospodarze uzyskali przewagę już w pierwszej części spotkania, a w drugiej kwarcie powiększyli ją do 23 pkt. W naszej drużynie raziła słaba obrona i niska skuteczność rzutowa.Przebudzenie w trzeciej kwarcie pozwoliło zbliżyć się do opolan na 13 pkt , ale to było wszystko na co dzisiejszego dnia stać było nasz zespół.Czwarta kwarta ponownie należała do AZS-u co dało mu zdecydowane zwycięstwo.
AZS Politechnika Opolska - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 84-66 (23:14,28:14,10:19,23:19)
Dla naszego zespołu punktowali: M. Płatek 9 (1), M. Lipiński 9, P. Malona 8, G. Kaczmarek 8, B. Wyrwas 7, S. Dźwilewski 7 (1), M. Kowalski 5, T. Sularczyk 5, Ł. Motyka 3, C. Radwański 3 (1), G. Fiks 2, R. Ulrich 0
Dla AZS Politechnika Opolska: P. Szymański 23 (3), B. Zubik 14 (2), J. Pawłowski 12 (1), A. Styła 9 (1), K. Zarankiewicz 8 (2), R. Wojciechowski 6, B. Koszela 4, B. Kasperski 4, A. Cichoń 2, T. Antoniak 2, B. Kotyza 0